Limitsiz Hosting Paketlerimizle Seçim Yaparken Size Kolaylık Sağlıyoruz.
Web Sitenize En Uygun Hosting seçimi yaparken, web site sahipleri olarak satın aldığınız hosting paketinin projenize ihtiyacı olan kaynağı sağladığından emin olmalısınız.
E-ticaret Yazılımı
Kiralamak yerine kendi yazılımınıza sahip olmak sitiyorsanız doğru yerdesiniz. Sistemimiz domain adına lisanslı bir PHP e-ticaret yazılımıdır. Açık kaynak kodlu modüller ve şablon dosyaları ile dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, kendi sunucunuzda ömür boyu kullanabilirsiniz.

Limitsiz Hosting Paketlerimizle Seçim Yaparken Size Kolaylık Sağlıyoruz.

Web Sitenize En Uygun Hosting seçimi yaparken, web site sahipleri olarak satın aldığınız hosting paketinin projenize ihtiyacı olan kaynağı sağladığından emin olmalısınız. Site içeriğine bağlı olarak seçtiğiniz web hosting paketinin yeterli disk alanına sahip olması, sitenizin yayın hayatı boyunca sağlıklı olarak çalışması açısından önemlidir. İster bireysel hosting, ister kurumsal hosting paketi satın almış olun, web sitenize uygun Reseller, Linux, Windows veya Joomla hosting paketleriyle, size sağladığımız kullanıcı dostu arayüze sahip kontrol panelleri sayesinde projenizi hemen, bugün başlatabilirsiniz! Hosting hizmetinizi satın almadan önce farklı seçeneklerle sunduğumuz paketlerimizi inceleyerek, sahip olduğunuz alan adlarını tek bir panelden tek tıkla kontrol edebilir ve barındırabilirsiniz.

 

SSD'li Web Hosting ile Hızınızı Katlayın!

Web siteniz için hız ve performansın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle Mansur Bilişim'in müşterilerine sunduğu tüm hosting paketleri SDD disklere sahiptir. SDD'li hosting paketlerimizle site performansınızı katlayarak rakiplerinize fark atın! Ücretsiz SSL Sertifikası
Web site sahiplerinin arama motoru optimizasyonu konusunda olmazsa olmazlarından birisi de SSL sertifikasıdır. Mansur Bilişim olarak Joomla tabanlı web sitelerimizde SSL sertifikası desteğini ek ücret talep etmeden ÜCRETSİZ sunuyoruz.

 

 

Linux Hosting Hizmeti

Dünya’nın en popüler programlama dillerinden olan php ile geliştirdiğiniz web siteleriniz için, %100 uyumlu olan Linux hosting hizmetimiz ile web sitenize ihtiyacı olan en iyi web hosting deneyimini sağlıyoruz.

Devamını Oku

 

 

Windows Hosting Hizmeti

Windows tabanlı ASP, ASP.net ve .NET programlama dilleri ile geliştirdiğiniz web projelerinize %100 uyumlu Windows hosting hizmetimiz, web sitenize ihtiyacı olan en iyi hosting deneyimini sunar.

Devamını Oku

 

Joomla Tabanlı Web Siteleri

Web içeriğini yayınlamak için ücretsiz ve açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemidir (CMS). Size, güçlü çevrimiçi uygulamalar geliştirmenize olanak tanır.

Devamını Oku

E-ticaret Yazılımı

Kiralamak yerine kendi yazılımınıza sahip olmak sitiyorsanız doğru yerdesiniz. Sistemimiz domain adına lisanslı bir PHP e-ticaret yazılımıdır. Açık kaynak kodlu modüller ve şablon dosyaları ile dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, kendi sunucunuzda ömür boyu kullanabilirsiniz.

Devamını Oku

 

Veri Kurtarma

Kişisel verileri ve şirketler için hassas verileri barındırıldıkları donanımlarda sorun yaşandığında kurtarılmasına yardımcı oluyoruz. Hata tespit aşamasında ve onarım aşamasında veri sahiplerini bilgilendirip onaylarını alarak işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Devamını Oku

 

Sunucu Ve Depolama Çözümleri

İşletmeler hizmet ve üretimlerini en iyi şekilde gerçekleştirmek ve faaliyet alanlarındaki çalışmalarını hızlı, kesintisiz ve sorunsuz devam ettirebilmek için local sunuculara ihtiyaç duymaktadırlar. Sistemlerin sorunsuz çalışabilmesi ve yaşanabilecek olumsuz durumlarda kesintisiz faaliyetlerine devam edebilmek ...

Devamını Oku

Otel Rezervasyon Yazılımı

tel Rezervasyon Yazılımı ile kendi profesyonel otel portalınızı oluşturabilirsiniz. Kurulumu ve kullanımı kolay olan Otel Rezervasyon Yazılımı, kendi otel portalınızı kısa sürede çalıştırmanıza olanak tanır ...

Devamını Oku

Teknoloji Ürünleri

2014 yılı içinde online teknoloji pazarına güvenilir, kaliteli hizmet sunmak ve internet kullanıcılarının teknolojiye hızlı ulaşmasını sağlamak için yola çıktık. Mansur Bişim Ltd. Şti. Dünyaca ünlü teknoloji markalarının ürünlerini en kaliteli, en hızlı ve en uygun fiyata sizlere sunmayı prensip edinmiştir ...

Devamını Oku

Güvenli Alışveriş

Sitemizden yapacağınız alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla 128 bit şifreleme ve bilgilerinizin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanılmaktadır.

Online Ödeme Seçenekleri

Online ödeme seçenekleri ile mağazamızdan yapacağınız alışverişlerin ödemesini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

İletişim

Adres : Halaskargazi Cad. No: 25 Harbiye - Şişli / İstanbul
Mail : bilgi@mansurbilisim.com
Cağrı Merkezi : +90 850 259 50 66

 

Bizden Haberdar Olun !

www.mansurbilisim.com' a üye olun, yeniliklerden, özel kampanya ve ürünlerden haberdar olun.

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin